Kanceláře

Kanceláře, pronájem kanceláří, administrativní budovy, kancelářské prostory, office park,..
Nabídka

Luxusní kancelář na Vinohradech

Cena: 8950 Kč
Lokalita: PrahaOd ledna budeme v Maceškovém Paláci mít k pronájmu krásnou, světlou a nově zrekonstruovanou kanceláře. Prostory jsou v budově z první republiky, ozdobené hezkými štuky apod., a nacházejí se v dobré lokalitě, 400 m od náměstí Míru, na Praze 2. Kancelář má 21 m2 a k ní je společná kuchyňka, chodba, WC a kuřácký koutek. Objekt je střežen kamerovým systémem. Nájem: 8.950 Kč/měs. Záloha na služby (topení, ele ...
Nabídka

Kanceláře k pronájmu

Cena: 6500 Kč
Lokalita: PrahaOd 16. října budeme mít k pronájmu kanceláře nedaleko nám. Míru na adrese Budečská 35, Praha 2. Kanceláře mají 27 m2 a zahrnují dvě místnosti (16 m2 a 9 m2) + vlastní WC. Objekt je střežen kamerovým systémem. Nájem: 6.500 Kč/měs. Jsme přímo majitelé, proto se nemusí platit provize. Záloha na služby 1.500 Kč/měs. (topení, internet, elektřina, odpad, úklid/osvětlení schodiště).
Nabídka

Reprezentativní kancelář s balkónem k pronájmu

Cena: 7750 Kč
Lokalita: PrahaOd 1. listopadu budeme mít k pronájmu světlou, reprezentativní a nově zrekonstruovanou kancelář s balkónem nedaleko nám. Míru na Praze 2. 1 místnost, 23 m2 + balkón. Ke kanceláři je společná kuchyňka, chodba a WC. Objekt je střežen kamerovým systémem. Nájem: 7.750 Kč/měs. Jsme přímo majitelé, proto se nemusí platit provize.
Syndikovat obsah