Sbírky, starožitnosti

Sbírky, starožitnosti, filatelie, numismatika, odznaky, starý porcelán, pohlednice, hodiny, staré hračky,..
Nabídka

Zrcadlo v barokním bronzovém rámečku

Cena: 4000 Kč
Lokalita: PrahaProdám starožitný barokní bronzový rámeček se zrcadlem, rozměr 40x30cm. Odhadní cena z r.2002 byla 12.000,- Cena nyní jen 4000,-Kč. Nádherná dekorace. Dědictví
Nabídka

KINDER Figurky Šmoulů a další

Cena: 500 Kč
Lokalita: PrahaProdám sběrateli celou krabici figurek, šmouli, svíticí duchy, zvířátka skleněná s kostkami uvnitř, větší kovové- loď, přívěs, logo skládačky atd atd. Odběr jen v celku. Cena jen 500,-Kč. Další foto na mail. Ihned k dodání
Nabídka

Dóza s aktem

Cena: 1500 Kč
Lokalita: PrahaProdám dozu s víčkem s plastikou nahé ženy, a popelník . Cena jen 1500,-Kč. Super kousky ne jen pro sběratele. Zašlu i na dobírku
Nabídka

Porcelán na vajíčka na hniličku

Cena: 600 Kč
Lokalita: Celá ČRPorcelánové nádobky na vajíčka s podšálkem, 2 kusy značené. Jedna mírně poškozená. Cena jen 600,- Ihned k odběru
Nabídka

Starožitné rádio "Kongres" na prodej

Cena: 900 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitné rádio "Kongres". Rádio je vyrobené po roce 1946 a stojí 900 Kč. Dále máme na prodej židle, hodiny, vitríny, křeslo, pohovku a rádia. Ptejte se na další informaci. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 - Holešovice.
Nabídka

Vyřezávaná lucerna

Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČRProdám vyřezávanou lucernu na zeď v elektrice, cena dohodou.
Nabídka

Vyřezávaná miska

Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČRProdám vyřezávanou misku na podstavci, cena dohodou.
Nabídka

Vyřezávané lampičky

Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČRProdám 2 ks vyřezávané lampičky v elektrice, svítí červeně, cena dohodou.
Nabídka

Žárovky do starých promítaček

Cena: 40 Kč
Lokalita: Kutná HoraProjekční žárovky do starších promítacích strojů. Jsou nové nepoužité, cena za jeden kus je 40 kč. Jsou různého napětí a watáže například: 110V 1000W, 120V 750W, 120V 1000W nebo 220V 250W, 220V 1000W. Žárovky jsou vhodné do promítaček např. Optylux, Almo 16, Club - Meoclub 16, OP 16, Meoclub 16 Automatik, Meopton I a do spousty dalších. Jde o žárovky s paticí označovanou: P28s.
Poptávka

Staré promítačky a filmy

Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČRSběratel koupí staré promítací stroje a filmy všech formátů 8, 9,5, 16, 35mm. Filmové kopie staré i novodobé popřípadě i celé sbírky. Možno i promítačky vyřazené z kina, příslušenství - převijáky, lepičky, zesilovače atd.
Nabídka

Starožitné hodiny na prodej

Cena: 9950 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitné hodiny z první republiky za 9.950,-Kč. Dále máme na prodej židle, stůl, vitríny, křeslo, lustr, pohovku, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Nabídka

Starožitné vitríny na prodej

Cena: 9950 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitné vitríny z první republiky za 9.950,-Kč. Dále máme na prodej židle, stůl, hodiny, křeslo, pohovku, lustr, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Nabídka

Starožitné křeslo na prodej

Cena: 9950 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitné křeslo z první republiky za 9.950,-Kč. Dále máme na prodej židle, stůl, hodiny, vitríny, pohovku, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Nabídka

Starožitná pohovka na prodej

Cena: 14500 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitnou pohovku z první republiky za 14.500,-Kč. Dále máme na prodej židle, stůl, hodiny, vitríny, křeslo, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Nabídka

Starožitný stůl na prodej

Cena: 4500 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitný stůl z první republiky za 4.500,-Kč. Dále máme na prodej židle, hodiny, vitríny, křeslo, lustr, pohovku, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Syndikovat obsah