Ostatní

Ostatní sběratelské předměty,ostatní sběratelství,..
Nabídka

Starožitné rádio "Kongres" na prodej

Cena: 900 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitné rádio "Kongres". Rádio je vyrobené po roce 1946 a stojí 900 Kč. Dále máme na prodej židle, hodiny, vitríny, křeslo, pohovku a rádia. Ptejte se na další informaci. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 - Holešovice.
Nabídka

Žárovky do starých promítaček

Cena: 40 Kč
Lokalita: Kutná HoraProjekční žárovky do starších promítacích strojů. Jsou nové nepoužité, cena za jeden kus je 40 kč. Jsou různého napětí a watáže například: 110V 1000W, 120V 750W, 120V 1000W nebo 220V 250W, 220V 1000W. Žárovky jsou vhodné do promítaček např. Optylux, Almo 16, Club - Meoclub 16, OP 16, Meoclub 16 Automatik, Meopton I a do spousty dalších. Jde o žárovky s paticí označovanou: P28s.
Poptávka

Staré promítačky a filmy

Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČRSběratel koupí staré promítací stroje a filmy všech formátů 8, 9,5, 16, 35mm. Filmové kopie staré i novodobé popřípadě i celé sbírky. Možno i promítačky vyřazené z kina, příslušenství - převijáky, lepičky, zesilovače atd.
Nabídka

Starožitné rádio "Telefunkun - Durango" na prodej

Cena: 900 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitné rádio " Telefunkun - Durango" z první republiky za 900 Kč. Dále máme na prodej stůl, lustr, hodiny, vitríny, křeslo, pohovku, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informaci. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 - Holešovice.
Nabídka

Chytrá investice - nakupujte stříbro!

Cena: 555 Kč
Lokalita: Celá ČRStaňte se chytrými investory! Investujte do investičního stříbra - přesně podle vašich finančních možností. Prosperující společnost ZLATÁ REZERVA s.r.o. nabízí investiční slitky a mince ryzosti 999/1000 od renomovaného světového výrobce Argor-Heraeus. Investiční stříbro - jistá investice v nejisté době! Objednávky a bližší informace na emailu - vrba@zlatarezerva.cz.
Nabídka

Investujte do zlata a do stříbra!

Cena: 500 Kč
Lokalita: Celá ČRInvestujte do investičního zlata (v celé EU osvobozeného od DPH) a do stříbra. JISTOTA - STABILITA - LIKVIDITA - NEZÁVISLOST - SVOBODA - BUDOUCNOST. Spořit a investovat můžete již od 500 korun měsíčně. Objednávky a bližší informace: vrba@zlatarezerva.cz.
Syndikovat obsah