Starožitný nábytek

Starožitný nábytek, historický nábytek,..
Nabídka

Vyřezávaná lucerna

Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČRProdám vyřezávanou lucernu na zeď v elektrice, cena dohodou.
Nabídka

Vyřezávaná miska

Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČRProdám vyřezávanou misku na podstavci, cena dohodou.
Nabídka

Vyřezávané lampičky

Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČRProdám 2 ks vyřezávané lampičky v elektrice, svítí červeně, cena dohodou.
Nabídka

Starožitné vitríny na prodej

Cena: 9950 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitné vitríny z první republiky za 9.950,-Kč. Dále máme na prodej židle, stůl, hodiny, křeslo, pohovku, lustr, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Nabídka

Starožitné křeslo na prodej

Cena: 9950 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitné křeslo z první republiky za 9.950,-Kč. Dále máme na prodej židle, stůl, hodiny, vitríny, pohovku, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Nabídka

Starožitná pohovka na prodej

Cena: 14500 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitnou pohovku z první republiky za 14.500,-Kč. Dále máme na prodej židle, stůl, hodiny, vitríny, křeslo, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Nabídka

Starožitný stůl na prodej

Cena: 4500 Kč
Lokalita: PrahaProdáme starožitný stůl z první republiky za 4.500,-Kč. Dále máme na prodej židle, hodiny, vitríny, křeslo, lustr, pohovku, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informace. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 – Holešovice.
Nabídka

Starožitné židle na prodej

Cena: 1500 Kč
Lokalita: PrahaProdáme červené starožitné židle z první republiky za 1.500 Kč/ks. Dále máme na prodej stůl, hodiny, lustr, vitríny, křeslo, pohovku, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informaci. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 - Holešovice.
Nabídka

Starožitné židle na prodej

Cena: 1000 Kč
Lokalita: PrahaProdáme zelené starožitné židle z první republiky za 1.000 Kč/ks. Dále máme na prodej stůl, lustr, hodiny, vitríny, křeslo, pohovku, barová skříň a komodu. Ptejte se na další informaci. Nábytek je k prohlédnutí a vyzvednutí na Praze 7 - Holešovice.
Nabídka

Zrcadlo v barokním bronzovém rámečku

Cena: 4000 Kč
Lokalita: PrahaProdám starožitný barokní bronzový rámeček se zrcadlem, rozměr 40x30cm. Odhadní cena z r.2002 byla 12.000,- Cena nyní jen 4000,-Kč. Nádherná dekorace. Dědictví
Syndikovat obsah